O nás

Zdravíme všechny sportovní a hudební fanoušky!

Cestovní kancelář SMart GO jejíž specializací jsou sportovní a hudební události po celém světě.

 

Z naší sportovní nabídky si můžete vybrat zájezdy na zápasy nejprestižnějších fotbalových lig, NHL, MS v hokeji, tenisové turnaje nebo závody Formule 1.

 

V hudební sekci nabízíme vstupenky a zájezdy na vyprodané koncerty světoznámých umělců a kapel napříč všemi žánry. V případě, že Váš oblíbený interpret není v naší nabídce, zašlete nám prosím konkrétní požadavek a my jej zařídíme.

 

Pro firmy a jejich partnery či zaměstnance zajistíme nezapomenutelné okamžiky, které upevní obchodní a přátelské vztahy. Spokojenost všech našich zákazníků je pro nás hnacím motorem.

 

Naším cílem je zajistit pro Vás komplexní servis k vybraným zájezdům, které naleznete v naší nabídce. Samozřejmostí je možnost sestavit individuální služby na míru tak, aby zájezd splňoval Vaše požadavky.

 

Hlavním důvodem k vytvoření tohoto projektu byla nejen osobní praxe v cestovním ruchu, ale především naše láska ke sportu a muzice, jímž se aktivně věnujeme již od dětství. Z vlastní zkušenosti tedy víme, že náš trh je stále ochuzen o spoustu lákavých sportovních a hudebních událostí, a proto uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám splnili zážitek, na který budete vzpomínat s úsměvem na tváři. 🙂