MS v ledním hokeji 2021 – předběžná rezervace

MS v ledním hokeji 2021 – předběžná rezervace

1 500 

Využijte naší nabídky předběžné rezervace na MS v ledním hokeji 2021 a zajistěte si tak Vaše místo na turnaji v Minsku s předstihem. Je jen na Vás, jestli si pak vyberete pouze vstupenku, či celý letecký nebo autobusový zájezd. 

Český národní tým se v Minsku utká s domácím Běloruskem, dále Slovenskem, Velkou Británií, Dánském, Švýcarskem, Ruskem či Švédskem. Neváhejte a podpořte s námi Český národní hokejový tým.

 

Kategorie: , Štítek:

Popis

 • Termín: květen/červen 2021
 • Datum zápasu: libovolný zápas ČR
 • Místo: Minsk, Bělorusko
 • Vstupenka: předběžná rezervace (možnost využít na jakýkoli zápas ČR)
 • Odlet / odjezd: Praha – Minsk: bude upřesněn
 • Odlet / odjezd: Minsk – Praha: bude upřesněn

 

Mohlo by vás zajímat:

Vstupenka pokud vám nevyhovuje kategorie vstupenky, umíme zajistit i vstupenky vyšších kategorií, více se dozvíte v příplatkových službách.

Ubytování standardně zajišťujeme tříhvězdičkové hotely, které nabízejí kontinentální snídani a jsou situovány v centru města, případně v blízkosti arén a stadionů. Pokud byste měli zájem o jiné ubytování např. ubytování lepší kategorie, tak vám vytvoříme nabídku a vy si vyberete, která varianta vám vyhovuje nejvíce.

Často kladené dotazy:

 • Kdy a kde obdržím vstupenky na utkání?

Vstupenky rozesíláme třemi způsoby, buďto zašleme papírovou vstupenku k vám domů, nebo vám zašleme e-mailem elektronickou vstupenku (e-ticket) a nebo vám vstupenku doručíme na hotel na vaše jméno.

 

 • Kdy a jak obdržím podklady k zájezdu?

Podklady k zájezdu zasíláme prostřednictvím e-mailu či poštou, standardně 3 – 5 dní před konáním zájezdu. V podkladech naleznete detailně vyznačené veškeré trasy, které budete na vašich cestách potřebovat (cesta z letiště na hotel a zpět, z hotelu na stadion, pohyb po městě, vyznačená zajímavá místa), dále v podkladech naleznete ubytovací voucher a vaše komplexní cestovní pojištění.

 

 • Kdy a jak obdržím letenky?

Letenky obdržíte e-mailem, ve většině případech 24 – 36 hod. před odletem, kdy nás systém leteckých společností pustí k odbavení letenek. V praxi to znamená, že nemusíte být na letišti 2 hod. před svým odletem, jelikož budete mít svůj palubní lístek, který vám umožní vstup přímo k odletové bráně (gate).

 

Doplňující informace:

 • V rámci Schengenu je třeba, aby byli občané při svých cestách vybaveni příslušným platným cestovním dokladem – čili cestovním pasem nebo občanským průkazem.
 • Do států Evropské unie lze použít všechny typy cestovních pasů – se strojově čitelnými údaji a s biometrickými údaji. Dále bez strojově čitelných a bez biometrických údajů a všechny typy občanských průkazů.
 • V případě, že Vám nevyhovuje odlet z daného letiště, popřípadě kvalita ubytování či kategorie vstupenky, přizpůsobíme vše Vašim požadavkům. Pro větší skupiny cestujících umíme zajistit delegáta, který Vám bude v dané lokalitě k dispozici.

 

Další informace

Termín

2021

Destinace

Minsk

Zápasy českého národního týmu:

Česko vs Rusko

Česko vs Švédsko

Česko vs Slovensko

Česko vs Švýcarsko

Česko vs Bělorusko

Česko vs Dánsko

Česko vs Velká Británie