Reference

Reference

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat za zprostředkování zájezdu na PINK do Vídně.

Bylo to skvěle zorganizované a celý výlet byl klidný a sálala ze všech klidná atmosféra – a to jenom umocnilo zážitek. (Doposud byly všechny zájezdy, které jsem absolvovala velmi hektické a vystresované, takže si toho opravdu vážím! :)).

Ještě jednou mockrát děkuji, mám žážitek na celý život!

Přejí krásný zbytek pracovního týdne a ať se vám s cestovkou daří!

Lucie B. (24.7.2019)

Dobrý den,

děkujeme za nedělní super zážitek! Ať se vám daří 😊

Ivana Š. (22.7.2019)

Dobrý den přeji, v první řadě chci poděkovat za skvělý zážitek díky vaší cestovce při koncertu ve Vídni. A jeden dotaz. Nedaří se mi nalézt názvy předkapel. Můžete mi s tim pomoci?

Helfried Š. (19.7.2019)

Děkuji za výborné lístky i za celý zájezd. Všechno klapalo a komunikace bez problémů. SMart GO mohu s klidným srdcem doporučit. V Ostrave bych rekl dobra jak cyp 🙂

Petr H. (10.7.2019)

Dobrý den,

děkujeme za zájezd na koncert Stevie Wondera.
Vše bylo podle našich představ.
Dorazili jsme v pořádku tam i z5.
Fantastický zážitek!!!

Děkuje a zdraví

Petr S.

Petr S. (9.7.2019)

Děkuji za úžasný zájezd na koncert v Londýně,
Není co vytknout s dcerou jsme byli 100% spokojeni, Mužů jen doporučit 👍
Mame zážitek na cely život, komunikace s cestovkou na 1* měli jsme k dispozici delegáta, který byl velice ochotný a příjemný se vším nám pomohl a poradil, zkratka profesionálové ve svém oboru.

Marcela S. (8.6.2019)

Dobrý den. Moc děkuji za tento zájezd BTS ☺ Bylo to super a doufám, že s Vámi zase někam pojedu.

Petra S. (3.6.2019)

Ještě jednou moc děkujeme i za celou rodinku za vstupenky na náš vysněný koncert, hlavně skupiny KISS. My jsme vstup na tento koncert již měli za prohraný, a máme dokonce vstupenky na sezení – to je pro nás opravdu min. malý ZÁZRAK!!!

Pavel K (26.5.2019)

Byl jsem na koncertě v Berlíně a velká paráda ! Super organizace, perfektní atmosféra jakmile zjistím že bude pro mě opět něco zajímavého nebudu váhat a jedu zas 😉

Kukura K. (22.5.2019)

Byl jsem busem na koncertu v Berlíně. Perfektní delegát, perfektní řidič. Cítil jsem se jako bych jel s kamarádama se kterýma se znám od mala. Můžu jen doporučit a pokud bude možnost, jedu stoprocentně znovu. Díky moc za luxusní zážitek!!! 👐 👐 👐

Vladimír A. (20.5.2019)

Díky za úžasný výlet do New Yorku nejen na NHL, ale i za poznáním. Celý zájezd skvěle zorganizován, výborný delegát, který nás provedl všemi zajímavostmi města. Ještě jednou díky za vše.

Martin V. (20.1.2019)

Děkujeme za skvělý zážitek. Koncert Slayer byl SUPER. S pozdravem František a Mirek.

František I. (24.11.2018)

Dobrý den.

Děkujeme za Vaše služby, byly perfektní, je na Vás spoleh.

Náš zájezd do Paříže na koncert Lennyho Kravitze jsme si užily a vše proběhlo bez nejmenších problémů.

Díky , budeme chválit a doporučovat.

Alena & Katka (22.10.2018)

Dobrý den,
zpětně bych vám ještě jednou chtěla poděkovat za uskutečnění zájezdu na koncert do Mnichova, na Enrique Iglesias.
I po zrušení několika přihlášených lidí jste ty ostatní nenechali tzv. ,,ve štychu ;-)“ a cestu pro nás, spolehlivé, jste podnikli.
Díky za vše a budu se těšit na případné další zájezdy s vámi :-).
Přeji vám jen samé úspěšné akce.
S pozdravem Zora P.

Zora P. (20.3.2018)

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za zájezd do Londýna na Imagine Dragons. Vše šlapalo jak mělo a koncert byl skvělý.

Eva S. (19.3.2018)

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat vaší cestovní kanceláři za zprostředkování zájezdu.Vše fungovalo jak mělo,od letenek po vstupenky,včetně jednoduchého návodu na cestu.Hotel byl perfektní,určitě u něj jako kancelář zůstaňte.Je od metra pár desítek metrů a jen pár stanic od centra.Služby hotelu jsou na velmi dobré úrovni a není si vůbec nač stěžovat.Zasílám Vám pár fotografií spojených s unikátním zápasem.Kolega,nebo možná Vy jste říkali,že se budou hodit na web jako reklama nebo tak.Ještě jednou děkuji,budu vaší kancelář doporučovat a věřím,že vašich služeb ještě časem využiji.

S pozdravem P.T.

Petr T. (2018)

Dobrý den.

Ještě jednou mockrát díky za nádherný výlet do Madridu. Všechno klaplo na jedničku. Na basketu jsme seděli sice trochu výše, ale příště to bude určitě lepší 🙂

Libor V. (20.1.2018)

Děkuji za nezapomenutelný zážitek s U2 v Londýně. Bylo to pro mě splnění životního snu.

Jan D. (12.7.2018)

Musím konstatovat, že vše bylo perfektní. Komunikace s Vaší CK je opravdu na úrovni a s přístupem, který jsem již dlouho nezažil. Koncert Black Sabbath byl pomyslnou třešničkou.

Musím samozřejmě poděkovat i za mé syny, protože tento koncert byl jejich dárkem a jejich nadšené komentáře byly fascinující. Zážitky jim totiž nikdo nikdy nesebere:-)

Luděk K.

Dobrý den,

chtěl bych Vám poděkovat za skvělovou službu a prijemnou atmosféru. Bylo to užasné. V přiloze Vám zasílám link na videa The Rolling Stones hrají Satisfaction v Buenos Aires abyste mohli vidět ten rozdíl a možna někdy byste mohli organizovat zájezdy do Argentiny. Moc děkuji za všechno a hodně stěšti! Budeme v kontaktu. Mějte se krásné, Damian.

Damian (19.9.2017)

Koncert v Gothenburgu byl úžasný, přestože na začátku koncertu lilo jako z konve a Coldplay začali později. Ovšem jen co vlezli na Stage, nebe se rozjasnilo a bylo pěkně. Takže moc děkuji za zprostředkování tohoto zážitku. Ve Švédsku se mi velmi líbilo, navzdory mnoha varováním o přistěhovalcích jsme se tam cítili bezpečně.

Martina K. (2017)

Chci vám poděkovat za fantastický zážitek z koncertu mého oblíbeného zpěváka Stinga. Bylo to super. Díky

Dominik

Díky za super večer v Basileji, super fotbal, super místa! V budoucnu jedině s vámi.

Michal

Vážení, mnohokrát Vám děkujeme za letecký zájezd do Barcelony. Tatínek byl nadšený.

Roman K.

Organizace celého zájezdu byla bez chyby. Zájezd na koncert jsem dostala jako dárek a neskutečně jsem si to užila.

Klára. P

Dobrý den,

tímto bych chtěl poděkovat Vaší cestovní kanceláři za zprostředkování krásného, nejen fotbalového zážitku, v rámci návštěvy Milána. Vyřiďte prosím poděkování delegatům Vaší cestovní kanceláře velké poděkování za profesionálně vedený výlet na utkání Inter Milan vs Sparta a budeme se těšit i s přáteli na další výpravy na významná evropská sportovní kolbiště se SMart Go. S pozdravem a přáním hezkého dne, Hátle.

O. Hátle

Na fotbalové utkání do zahraničí jsme se vydali poprvé v životě a bylo to moc fajn. Po organizační stránce bylo vše v naprostém pořádku. Zájezd jsme si moc užili a příště s vámi vyrazíme rádi znovu.

David

Děkujeme za krásný prosluněný den v Drážďanech, užili jsme si nákupy a pak i Dresden Cup. Těšíme se na další akce se SMart Go.

Tereza a Adam