Reference

Reference

Děkujeme za skvělý zážitek. Koncert Slayer byl SUPER. S pozdravem František a Mirek.

František I.

Děkujeme za krásný prosluněný den v Drážďanech, užili jsme si nákupy a pak i Dresden Cup. Těšíme se na další akce se SMart Go.

Tereza a Adam

Chci vám poděkovat za fantastický zážitek z koncertu mého oblíbeného zpěváka Stinga. Bylo to super. Díky

Dominik

Díky za super večer v Basileji, super fotbal, super místa! V budoucnu jedině s vámi.

Michal

Vážení, mnohokrát Vám děkujeme za letecký zájezd do Barcelony. Tatínek byl nadšený.

Roman K.

Organizace celého zájezdu byla bez chyby. Zájezd na koncert jsem dostala jako dárek a neskutečně jsem si to užila.

Klára. P

Na fotbalové utkání do zahraničí jsme se vydali poprvé v životě a bylo to moc fajn. Po organizační stránce bylo vše v naprostém pořádku. Zájezd jsme si moc užili a příště s vámi vyrazíme rádi znovu.

David

Dobrý den,

tímto bych chtěl poděkovat Vaší cestovní kanceláři za zprostředkování krásného, nejen fotbalového zážitku, v rámci návštěvy Milána. Vyřiďte prosím poděkování delegatům Vaší cestovní kanceláře velké poděkování za profesionálně vedený výlet na utkání Inter Milan vs Sparta a budeme se těšit i s přáteli na další výpravy na významná evropská sportovní kolbiště se SMart Go. S pozdravem a přáním hezkého dne, Hátle.

O. Hátle

Musím konstatovat, že vše bylo perfektní. Komunikace s Vaší CK je opravdu na úrovni a s přístupem, který jsem již dlouho nezažil. Koncert Black Sabbath byl pomyslnou třešničkou.

Musím samozřejmě poděkovat i za mé syny, protože tento koncert byl jejich dárkem a jejich nadšené komentáře byly fascinující. Zážitky jim totiž nikdo nikdy nesebere:-)

Luděk K.

Děkuji za nezapomenutelný zážitek s U2 v Londýně. Bylo to pro mě splnění životního snu.

J.D.

Koncert v Gothenburgu byl úžasný, přestože na začátku koncertu lilo jako z konve a Coldplay začali později. Ovšem jen co vlezli na Stage, nebe se rozjasnilo a bylo pěkně. Takže moc děkuji za zprostředkování tohoto zážitku. Ve Švédsku se mi velmi líbilo, navzdory mnoha varováním o přistěhovalcích jsme se tam cítili bezpečně.

M.K.

Dobrý den,

chtěl bych Vám poděkovat za skvělovou službu a prijemnou atmosféru. Bylo to užasné. V přiloze Vám zasílám link na videa The Rolling Stones hrají Satisfaction v Buenos Aires abyste mohli vidět ten rozdíl a možna někdy byste mohli organizovat zájezdy do Argentiny. Moc děkuji za všechno a hodně stěšti! Budeme v kontaktu. Mějte se krásné, Damian.

Damian

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat vaší cestovní kanceláři za zprostředkování zájezdu.Vše fungovalo jak mělo,od letenek po vstupenky,včetně jednoduchého návodu na cestu.Hotel byl perfektní,určitě u něj jako kancelář zůstaňte.Je od metra pár desítek metrů a jen pár stanic od centra.Služby hotelu jsou na velmi dobré úrovni a není si vůbec nač stěžovat.Zasílám Vám pár fotografií spojených s unikátním zápasem.Kolega,nebo možná Vy jste říkali,že se budou hodit na web jako reklama nebo tak.Ještě jednou děkuji,budu vaší kancelář doporučovat a věřím,že vašich služeb ještě časem využiji.

S pozdravem P.T.

Petr T.

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za zájezd do Londýna na Imagine Dragons. Vše šlapalo jak mělo a koncert byl skvělý.

Eva S.

Dobrý den.

Ještě jednou mockrát díky za nádherný výlet do Madridu. Všechno klaplo na jedničku. Na basketu jsme seděli sice trochu výše, ale příště to bude určitě lepší 🙂

Libor V.

Dobrý den,
zpětně bych vám ještě jednou chtěla poděkovat za uskutečnění zájezdu na koncert do Mnichova, na Enrique Iglesias.
I po zrušení několika přihlášených lidí jste ty ostatní nenechali tzv. ,,ve štychu ;-)“ a cestu pro nás, spolehlivé, jste podnikli.
Díky za vše a budu se těšit na případné další zájezdy s vámi :-).
Přeji vám jen samé úspěšné akce.
S pozdravem Zora P.

Zora P.

Dobrý den.

Děkujeme za Vaše služby, byly perfektní, je na Vás spoleh.

Náš zájezd do Paříže na koncert Lennyho Kravitze jsme si užily a vše proběhlo bez nejmenších problémů.

Díky , budeme chválit a doporučovat.

Alena & Katka, 1